Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Autentificare

1.000 RON

Agentia imobiliara Taboo angajeaza Consilier Juridic debutant program full time

  • Tip anunt: Ofer
  • Strada: Rahovei nr 22
  • Oras: Sibiu
  • Judet: Sibiu
  • Nume: Taboo Imobilare
  • Numar de telefon: 0743793286
  • Listat: martie 27, 2015 10:15 am
  • Expira: Acest anunt a expirat
jurist2

Descriere

Candidatul ideal:
– Persoana responsabila, eficienta;
– Persoana activa, pozitiva, dinamica;
– Spirit de echipa;
– Persoana adaptabila, perseverenta, organizata;
– Bune abilitaţi de relaţionare cu diverse categorii de persoane;
– Foarte bune abilitaţi de comunicare in limba romana;
– Deprinderi de managementul timpului;
– Cunostinte operare PC;
– Cunostinte limba engleza – constituie un avantaj;
– Permis de conducere: obligatoriu; autoturism propriu constituie un avantaj;
– Disponibilitatea de a lucra atat la birou cat şi pe teren;
– Ţinuta si aspect profesional ingrijit.

Descrierea postului:
– Program de lucru: 8 ore;
– Mentinerea relatiei cu bancile si cu agentii de creditare pentru obtinerea tuturor documentelor necesare programului Prima Casa;
– Obtinerea actelor de la Oficiul Cadastru si Publicitate Imobiliara Sibiu;
– Dobandire de certificate de la Primaria Municipiului Sibiu;
– Procurarea avizelor si a documentatiei specifice de la URBANA SA;
– Realizarea demersurilor necesare obtinerii de adeverinte de la Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniu Cultural National Sibiu;
– Colaborarea cu auditorul energetic partener al Agentiei imobiliare Taboo pentru realizarea certificatului energetic;
– Trimitere de notificari, instiintari, etc.

Beneficii:
– Salariu fix;
– Conditii optime pentru desfasurarea activitatii;
– Posibilitate de dezvoltare profesionala;
– Sustinerea puternica a brandului pentru a deveni consilier juridic de succes.

Trimite-ti cv-ul dvs pe office@taboo.ro sau pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0743.793.286.

Nu sunt etichete

117 numar total de afisari, 1 azi

Listing ID: 24655152d8f41c5b

Report problem

Processing your request, Please wait....