Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Autentificare

Angajam agent vanzari – program full time – pachet motivational

  • Tip anunt: Ofer
  • Strada: Rahovei
  • Oras: Sibiu
  • Judet: Sibiu
  • Nume: http://www.taboo.ro
  • Numar de telefon: 0743793286
  • Listat: noiembrie 11, 2016 8:06 am
  • Expira: Acest anunt a expirat

Descriere

Candidatul ideal:
– Persoană responsabilă, eficientă, cu spirit competitiv;
– Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultate;
– Deschidere către lucrul în echipă;
– Persoană adaptabilă, perseverentă, persuasiva;
– Bune abilităţi de relaţionare cu diverse categorii de persoane;
– Foarte bune abilităţi de comunicare în limba română;
– Bune abilităţi de negociere;
– Bune abilitati privind gestionarea timpului;
– Experienţa în domeniul vânzărilor (cursurile de specialitate constituie avantaj);
– Bune cunoştinţe operare PC: Microsoft Office, Internet Explorer;
– Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj;
– Permis de conducere, obligatoriu (autoturism propriu constituie avantaj);
– Disponibilitatea de a lucra atât la birou cât şi pe teren;
– Ţinuta şi aspectul profesional îngrijite

Descrierea postului:
– Program de lucru: 8 ore;
– Promovarea serviciilor companiei;
– Promovarea imaginii companiei;
– Crearea, susţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii;
– Preluarea detaliată a informaţiilor despre proprietăţi de vânzare sau închiriere;
– Consilierea şi reprezentarea proprietarilor în procesul de vanzare sau închiriere;
– Consultanţă imobiliară, asistenţă şi negociere în cadrul tranzacţiilor imobiliare.

Beneficii – Oferta ( bonusuri ):
– Salariu fix;
– Comisioane şi bonusuri de performanta substantiale ;
– Condiţii optime pentru desfăşurarea activităţii, munca in echipa;
– Promovare şi dezvoltare profesională – programe de training şi coaching;
– Susţinerea puternică din partea companiei (Brand apreciat, agentia imobiliara nr.1 in Sibiu) pentru a deveni consilier imobiliar de succes.

Nu sunt etichete

194 numar total de afisari, 1 azi

Listing ID: 92458257bf04a3c2

Report problem

Processing your request, Please wait....