Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Autentificare

3.000 RON

Angajam Consilier imobiliar / Agent de vanzari

  • Tip anunt: Caut
  • Oras: Sibiu
  • Judet: Sibiu
  • Nume: Taboo Imobilare
  • Numar de telefon: 0743793286
  • Listat: martie 23, 2015 1:01 pm
  • Expira: Acest anunt a expirat
real_estate_agent

Descriere

Candidatul ideal:
– Persoană responsabilă, eficientă, cu spirit competitiv;
– Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultat;
– Deschidere către lucrul în echipă;
– Persoană adaptabilă, perseverentă, organizată;
– Bune abilităţi de relaţionare cu diverse categorii de persoane;
– Foarte bune abilităţi de comunicare în limba română;
– Bune abilităţi de negociere;
– Deprinderi de managementul timpului;
– Experienţa în domeniul vânzărilor ( broker vanzari ) – cursurile de specialitate reprezinta un avantaj;
– Cunoştinţe operare PC: Microsoft Office, Internet Explorer;
– Cunoştinţe limba engleză – constituie un avantaj;
– Permis de conducere: obligatoriu; autoturism propriu constituie un avantaj;
– Disponibilitatea de a lucra atât la birou cât şi pe teren;
– Ţinută şi aspect profesional îngrijit.

Descrierea postului:
– Program de lucru: 8 ore;
– Promovarea serviciilor companiei;
– Promovarea imaginii companiei;
– Crearea, susţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii;
– Preluarea detaliată a informaţiilor despre proprietăţi de vânzare sau închiriere;
– Consilierea şi reprezentarea proprietarilor în procesul de vanzare sau închiriere;
– Consultanţă imobiliară, asistenţă şi negociere în cadrul tranzacţiilor imobiliare.

Beneficii – Oferta ( bonusuri ):
– Salariu fix – se discută la interviu;
– Comision şi bonus de performanţă – se discută la interviu;
– Condiţii optime pentru desfăşurarea activităţii;
– Posibilităţi de promovare şi dezvoltare profesională – programe de training şi coaching performanţe;
– Susţinerea puternică a brandului pentru a deveni consilier imobiliar de succes pe segmente de top.

Cv-urile se trimit pe adresa de e-mail office@taboo.ro

Nu sunt etichete

113 numar total de afisari, 1 azi

Listing ID: 33055100dab43205

Report problem

Processing your request, Please wait....