Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Autentificare

Consultant vanzari- magazin cu articole premium de imbracaminte si incaltaminte sport in Shopping Center Sibiu!

  • Tip anunt: Ofer
  • Judet: Sibiu
  • Numar de telefon: 0743639002
  • Listat: noiembrie 13, 2018 12:59 pm
  • Expira: Acest anunt a expirat

Descriere

Daca iti cauti job si iti doresti: – Pachet salarial format din: salariu fix (peste media pietei) + comision din vanzari in functie de vanzarile personale.
◊Training specializat
◊Mediu de lucru placut si profesionist
◊ Reduceri consistente de angajat la produsele comercializate
◊ Oportunitatea de a avansa in cadrul companiei
◊ Program de lucru flexibil (se lucreaza 8 ore/zi, cu 2 zile repaus saptamanal, se lucreaza si in weekend cu un weekend liber/ luna)
Responsabilitati:
◊ Intampini clientii intr-o maniera prietenoasa si relaxata,oferindu-le o experienta placuta;
◊ Promovezi imaginea si produsele comercializate in magazin
◊ Operezi casa de marcat (training oferit)
◊ Pastrezi standardele de visual merchandising vomfo criteriilor de brand;
◊ Receptionezi marfa si o pregateste pentru a fi expusa.
Pentru detalii si informatii ne puteti contacta la 0743 639 002.
De asemenea puteti trimite CV-ul completat la adresa de e-mail job.cariera@gmail.com

Nu sunt etichete

52 numar total de afisari, 1 azi

Listing ID: 6935beaca7d7994d

Report problem

Processing your request, Please wait....