Despre Anunturi Ziar
Vând ap. 3 camere, cf. 1, dec., 75 mp utili, balcon, pivniță, geam la baie, amenajat complet, mobilat, zona V. Aaron, preț 68.000 €.
177 numar total de afisari, 0 azi
Vând garsoniera la casă, cameră, bucătărie, baie, dec., et. 1, 28 mp utili, necesită amenajare completă, zona Gara, preț 19.000 €.
222 numar total de afisari, 0 azi
Vând duplex la Șelimbăr – Trifoiului, finalizat cu materiale peste medie, întabulat, 120 mp, format: la parter: bucătărie separată, living, baie, terasă 18 mp, iar […]
198 numar total de afisari, 0 azi
Vând casă în P-ța Cluj, formată din 2 apartamente cu intrări separate (1 ap. amenajat și mobilat recent, ultramodern, format din 2 dormitoare și living […]
210 numar total de afisari, 0 azi
Vând 4 cauciucuri de iarnă cu jantele aferente, 165/70/13, jantele cu 4 prezoane. Preț 360 lei.
262 numar total de afisari, 0 azi
Vând ap. 4 camere, zona Școala de Inot, Sibiu.
262 numar total de afisari, 0 azi
Vând ap. 3 camere, dec., 90 mp + 10 mp balcon, zona Terezian, Sibiu.
168 numar total de afisari, 0 azi
Caut de închiriat ap. 2 și 3 camere, zona M. Viteazu, Cedonia, Rahovei.
136 numar total de afisari, 0 azi
Vând ap. 2 camere, semidec., cf. 1, pe str. Rahovei, parter, balcon închis în termopan, bloc izolat termic, 51 mp. Preț 49.000 €.
143 numar total de afisari, 0 azi
Maistru PFA, execută lucrări: faianță, gresie, parchet, zugrăvit.
182 numar total de afisari, 0 azi
Ne pare rau, nu s-au gasit postari.