Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Autentificare

Angajam mecanic intretinere utilaje/echipamente industriale

Acest produs a fost vandut
  • Tip anunt: Ofer
  • Judet: Sibiu
  • Numar de telefon: 0738003367
  • Listat: noiembrie 1, 2018 11:36 am
  • Expira: 9 zile, 22 ore

Descriere

Doduco Contacts este producator de componente electrice, lider mondial in domeniul sau de activitate. Cu o istorie de aproape 100 de ani, grupul Doduco si-a inceput activitatea in Germania, s-a extins in Spania, China, iar din 2017 este prezent si in Romania, prin fabrica din Sibiu.
Ce cautam?

Mecanic intretinere echipamente industriale:
Cerinte:
– studii medii in domeniul tehnic (mecanic, lacatus mecanic);
– experienta in intretinere utilaje/echipamente industriale (min. 3-4 ani);
– capacitate de lucru conform documentatiei tehnologice;
– cunostinte bune de pneumatica, hidraulica, mecanica etc.
– cunostinte despre mentenanta preventiva;
– cunoasterea limbii engleze și/sau germana reprezinta un avantaj;
Responsabilitati principale:
– efectuarea reparatiilor și lucrarilor de mentenanta pentru echipamentele din productie;
– efectuarea reviziilor dispozitivelor și echipamentelor de productie;
Se ofera:
– salariu motivant;
– tichete de masa;
– decontare transport;
– contract de munca pe perioada nedeterminata;
Detalii la sediul nostru din str. Theodor Mihaly nr.3-5 sau la tel.0734995197

Nu sunt etichete

106 numar total de afisari, 3 azi

Listing ID: 2775bdae53dda43c

Report problem

Processing your request, Please wait....