Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Autentificare

Angajam secretara

  • Tip anunt: Altele
  • Judet: Sibiu
  • Numar de telefon: 0737733411
  • Listat: noiembrie 4, 2016 7:47 pm
  • Expira: Acest anunt a expirat

Descriere

Candidatul ideal

Cerințe:
Cunoștințe de contabilitate primara;
Abilitați de comunicare, vocabular elevat, gândire analitica;
Cunoștințe IT;
Bune abilități de comunicare, capacitate de organizare și planificare;
Capacitatea de a lucra sub presiune și extrem de organizat;
Personalitatea, pro activitatea și inițiativa sunt esențiale pentru acest post;
Capacitate de organizare pe priorități;
Descrierea jobului

Atribuții:
– redactarea contractelor și a actelor adiționale pentru clienții existenți și cei noi
– redactarea documentelor pentru reînnoirea sau emiterea semnăturilor digitale
– consultanta în utilizarea soluțiilor informatice către clienți existenți
– stabilirea de întâlniri pentru agenții de vânzări din zona cu ajutorul telefonului
– înregistrarea activității în software CRM
– emitere de facturi
– emitere de chitanțe
– contactarea telefonica a clienților pentru recuperarea soldurilor ce au trecut de scadenta

Beneficii:
– training pentru îndeplinirea și cunoașterea exacta a atribuțiilor
– telefon mobil
– bonusuri atractive la îndeplinirea corecta a atribuțiilor
– lucrezi într-un colectiv tânăr
Descrierea companiei

Soft Cabinet Medical Srl este parte componenta a liderul pietei in consultanta software, vanzari si depanare hardware pentru farmacii si cabinete medicale in judetele Constanta, Tulcea, Ialomita, Teleorman, Brasov, Covasna, Sibiu.
Key partner al companiei Cegedin Rx, parte a grupului Cegedim Romania.
Ne desfasuram activitatea din anul 2005 si consideram ca in acesti ani am construit o fundatie solida pentru construirea unei companii de talie internationala ce isi seteaza ca si target in urmatorii 5 ani o crestere a cifrei de afaceri de minim 300%.
Daca succesul va motiveaza si munca va innobileaza atunci indrazniti sa va alaturati echipei noastre.

Silviu Cocor
Team Leader
+40729 290 850
silviu.cocor@psw.ro

PharmEc Software
Constanta, str. Tudor Vladimirescu, nr. 28A
Telefon : +0371 786 747

www.psw.ro

Nu sunt etichete

101 numar total de afisari, 1 azi

Listing ID: 635581ce5c8b2b93

Report problem

Processing your request, Please wait....