Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Autentificare

Angajez Agent Vanzari

  • Tip anunt: Ofer
  • Oras: Sibiu
  • Judet: Sibiu
  • Nume: Roxana
  • Numar de telefon: 0733047881
  • Listat: august 27, 2015 7:26 am
  • Expira: Acest anunt a expirat

Descriere

DESCRIEREA COMPANIEI
Infiintata la finele anului 2006, compania noastra, SC INCORSO SRL, s-a dezvoltat avand ca obiect principal de activitate prestarea de servicii si consultanta in domeniul heraldicii la cele mai inalte standarde.
Pe parcursul anilor, acumuland o vasta experienta in modul de abordare si prestare a problemelor clientilor ne-am extins aria de activitate, ajungand astfel sa oferim consultanta pentru accesarea de fonduri nerambursabile, strategii de dezvoltare locala, achizitii publice, evaluari/reevaluari de patrimoniu, audit energetic, arhivare fizica, proceduri interne si produse promotionale.
DESCRIEREA POSTULUI
– contactarea posibililor clienti din baza de date a companiei
– prezentarea, promovarea si vanzarea produselor si serviciilor companiei in conformitate cu standardele si politica comerciala a companiei
– organizarea de deplasari si intalniri cu clientii in tara
– participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora
– urmarirea incasarii sumelor datorate de catre clienti
– intocmirea rapoartelor privind situatia vanzarilor, posibililor clienti si a negocierilor in curs de desfasurare
– administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
– urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial si anual

CERINTELE POSTULUI
– studii superioare
– permis de conducere categoria B
– experienta in vanzari minim 1 an
– cunostinte operare PC
– disponibilitate pentru deplsari in tara
– capacitate de comunicare si relationare
– amabilitate si eficienta
– spirit de echipa
– bun organizator
– comunicativ
– capacitate rapida de decizie
– capacitate de eficientizare si optimizare a activitatii de vanzare

Se ofera pachet salarial motivant si comisioane din vanzari.
CV-urile se trimit la adresa de e-mail office@incorso.ro.

Nu sunt etichete

106 numar total de afisari, 1 azi

Listing ID: 17655debb4eac557

Report problem

Processing your request, Please wait....