Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Autentificare

1.600 EUR

BUCATARI PENTRU MICUL DEJUN, AUSTRIA

  • Tip anunt: Caut
  • Oras: ,
  • Judet: Sibiu
  • Numar de telefon: 0724203803
  • Listat: noiembrie 9, 2018 10:00 am
  • Expira: 349 zile, 11 ore
manpower_in_hospitality

Descriere

Se angajeaza pentru hotel de 4 stele in Austria, cu o capacitate de cazare de aproximativ 300 de locuri.
RESPONSABILITATII PRINCIPALE:
– pregătirea și strangerea bufetului
– re-umplerea si refacerea stocurilor în timpul orelor de funcționare
– pregătirea oualor si preparatelor tip omleta la minut direct pentru oaspeti
– contactarea oaspetilor.
Program de lucru – 48 ore pe săptămână, fără schimburi.
CERINTE:
Limba germana – nivel conversational – OBLIGATORIU. Experienta in domeniu minim 3 ani.
BENEFICII:
Salariul net – 1600 EUR, Cazare si masa incluse (gratuit)
DETALII www.e4es.com

Nu sunt etichete

14 numar total de afisari, 1 azi

Listing ID: 6205be55a93a79cd

Report problem

Processing your request, Please wait....